Ofic. Videa od Amy

Live Doobidoo

14. září 2011 v 15:12 | Michaela
2. září se Amy zůčastnila pořadu Doobidoo a s Morganem Alling-Honem zazpívala společnou píseň. To divadlo "okolo" je naprosto úžasný.:)
A ve druhém videu můžete vidět záznamy z Archivu, kde je malá Amy!:))


Video deníček z měst Umeå a Falkenberg

5. června 2011 v 14:35 | Jenni
Já nad ní nikdy nepřestanu žasnout :-) Je hrozně milý člověk! Kolik dětí kolem ní nashromážděných :D Na konci : That was good :D Zabila to :D

Video deníček z Litvy

5. června 2011 v 14:30 | Jenni
Amy upla deníček z Litvy :D Věčný optimista, nemyslíte? :D

Amy ve studiu při nahrávání Shooting Star acoustic

14. prosince 2010 v 15:04 | Pospola
Tahle písnička je prostě speciální.. Alespoň teda pro mě..

Soutěž o GH - pátá část

13. prosince 2010 v 15:30 | Pospola


Ahoj Amy, vždycky obdivuji tvůj milý úsměv! Myslím, že si dokážeš užívat život kdekoli a kdykoli. Máš nějaké rady pro své fanoušky jak nebýt smutný a v depresi a zůstat šťastný s úsměvem na tváři? :-)
Aneta

(Anet kdyžtak přispěj správným zněním otázky :P Snažila jsem se to přeložit co nejlíp :D)

Díky mockrát za tvou otázku. Je celkem těžké odpovědět na ni, ale myslím, že by sis vždycky měla najít nějaký koníček nebo něco co tě opravdu baví a vždycky se ujisti, že máš něco na co se těšit, protože myslím, že to je to co nás dělá šťastnými.

Soutěž o GH - čtvrtá část

12. prosince 2010 v 15:11 | Pospola

A je tu krátká 4 část

Otázka podobná té předchozí, Amy odpovídá stejně - takže jsem ji vynechala. Mimochodem tohle video je nějak divně sestříhané.

Ahoj Amy! Moje otázka zní: Kdybys začala psát/nahrávat své vlastní písničky, čím bys byla při psaní nejvíc inspirovaná?

To je opravdu dobrá otázka.Vlastně ani nevím o čem bych tak psala, protože myslím, že když začnete psát tak už víte, že máte inspiraci. Ale myslím, že bych psala o věcech co se mi za život staly, nebo o škole, o kamarádech, o sestrách, o rodině. Takže tak nějak.

Its my life ve studiu

8. prosince 2010 v 22:43 | Pospola
To je prostě dokonalost, nevěřila bych že se z Its my life dá udělat tak nádherná pomalá písnička.. Až mě to i dojalo - což se moc často nestává..

Soutěž o GH - třetí část

24. listopadu 2010 v 13:19 | Pospola
Užijte si třetí část


ŠVÉDSKÁ OTÁZKA (ohledně oblíbené hudby opět)

Ahoj Amy! Zajímalo by mě, v kolika letech jsi začla zpívat?

Myslím, že podobnou otázku už jsem tu měla předtím, ale zodpovím to znovu.
(Prakticky řekla to stejné co předtím..)


Máš radši velký dav (hodně lidí v publiku) nebo malý dav? Ze kterého jsi víc nervózní? S pozdravem ze Španělska

Mám ráda oba, mám ráda prostě dav - jakékoli velikosti. Velké davy jsou úžasné, je tam spousta lidí, ale malé davy jsou taky fajn, protože je to takové víc důvěrnější, můžu navázat oční kontakt s každým v publiku. Mám ráda obojí, nedokážu si vybrat jedno.

(Super, takže teoreticky by Amy nevadilo zpívat pro "nás pár vyvolených" z Česka A ještě bysme dostali oční kontakt jako bonus )

Soutěž o GH - druhá část

23. listopadu 2010 v 15:38 | Pospola
Užijte si druhou částAhoj Amy, ráda bych se Tě zeptala jestli někdy přijedeš do Dánska nebo jestli už jsi v Dánsku někdy byla, protože vím, že tady máš spoustu oddaných fanoušků. Byla jsem jednou na koncertě, kde jsi říkala, že budeš, ale už si nemůžu vzpomenout jestli jsi tam opravdu byla nebo ne. Bylo mi tehdy 8 let a teď už je mi 14. Chci být taky zpěvačkou jako ty.. Miluji Tvou hudbu. Prosím odpověz na mou otázku. S láskou Tvoje velká fanynka Mette a prosím přijeď do Dánska.

Ahoj Mette, děkuji mockrát za Tvou otázku. Ano v Dánsku jsem byla hodněkrát. Byla jsem tam na dovolené v Copenhagenu (Kodaň), nakupovat a navštívila jsem Tivoli (zábavní park). A taky jsem byla v Rødby v Dánsku, kde jsme zašli do vodního parku zvaného Lalandia. A pak jsem tam ještě párkrát byla, obzvlášť v rocích 2005 a 2006 - to jsem tam hodně vystupovala na festivalech a podobných akcích. A taky jsem v Dánsku byla v Aalborgu, kde jsem 2x vystupovala na velké vánoční show. Byla jsem tam opravdu mockrát a vždycky jsem se moc bavila, je to opravdu blízko Švédska, takže tam obyčejně jezdíme. Miluji Dánsko a doufám, že se tam brzo zase budu moct podívat.

Soutěž o GH - první část

19. listopadu 2010 v 20:26 | Pospola
Táákže jsem si dala tu práci a "vyposlouchala" vše z videa, aby se i ti co neovládají angličtinu úplně dokonale mohli dozvědět Amyny odpovědi na soutěžní otázky

Zabralo mi to asi hodinu a půl, takže bych opravdu ocenila uvedení zdroje když budete kopírovat.. Netvrdím, že je to úplně nejperfektnější překlad, ale snažila jsem se.. Tak si to užijte a mám v plánu překládat i další části Pospola

P.S. Všimla jsem si, že Amy (stejně jako já) má tu vlastnost odpovědi natahovat tím, že prakticky opakuje ty stejné věci dokola


Ahoj všichni!
Ještě jednou díky za všechny Vaše skvělé otázky a tady jsou moje odpovědi.

Ahoj. Chodíš do školy pro kadeřnice a zdá se, že tě to baví, takže budeš pokračovat ve zpívání nebo po škole skončíš a budeš jen kadeřnice? Byl/a bych moc rád/a kdybys pokračovala se zpěvem!

Děkuji mockrát. Potom co dodělám školu - končím asi za 6 měsíců - až skončí škola tak budu pracovat v kadeřnickém salonu, protože ve Švédsku jen co doděláte 3 roky školy (předpokládám že střední) musíte začít pracovat jako učeň po dobu tří tisíc hodin a až pak jste kompletně vyučený kadeřník připravený pro práci. Takže tohle mám v plánu a během toho budu taky zpívat, protože jsem vždycky chodila do školy a mezitím i zpívala, takže v tomhle budu pokračovat, ale budu i pracovat.

Kdybys mohla být hostem v jedné ze svých oblíbených TV show, kterou by sis vybrala?
Díky za Tvou otázku. Kdyby se mi dostalo příležitosti k hostování v jedné z mých oblíbených TV show, vybrala bych si pravděpodobně Glee, protože v tomhle seriálu zpívají, tancují a hrají a mám ten seriál opravdu moc ráda, takže bych se na něm opravdu moc ráda podílela.

Amy Diamond ve studiu

19. listopadu 2010 v 17:56 | Pospola
DO-KO-NA-LO-ST

DNES vychází Greatest Hits!

29. října 2010 v 19:19 | Jennifer
Tak dnes vychází nové cd Greatest Hits! Amy nám uploadla krásné video :-) Střídají se v něm starší písničky a na konci hraje kousek True Colors + krásné nové fotky ♥♥
Nadchlo mě to a nemůžu se dočkat ♥

Znělka do seriálu Huset Anubis

16. října 2010 v 20:28 | Jennifer
Amy přidala nové video :-) Ta písnička se mi moc líbí!


Mörka nätter, dunkla tankar,
röster ifrån förr
I Anubis finns mystiken
bakom varje dörr
Lögn och sanning, många frågor,
dröm och verklighet
Mycket står på spel
och det är bara vi som vet


Här
söker vi svar
Här i vårt hus
finns det en gåtfullhet, ja, här
söker vi svar
för att förstå
Huset Anubis hemligheeet

Only you

2. října 2010 v 15:50 | Jennifer
Amy uploadla na Youtube "Only you" :-) Už sice dřív, ale kvůli škole nestíhám :-(

Sommarlov

16. srpna 2010 v 12:29 | Jennifer
Amy uploadnula další videa ze Sommarlov :-) Úžasné :-)

1. Amy s pejsky - první ukazuje svoje a pak ji nějak testují, jaké psy pozná, aby ji trochu oťukli na tu Bulldog show. Opět rozumíme velké kulové, ale je to prostě ona :D

 
 

Reklama